ŘÍJEN 2024

V ŘÍJNU UŽ VŠICHNI VÍME, JAK TO VE ŠKOLCE CHODÍ A TAK SI BUDEME UŽÍVAT PODZIMNÍ RADOVÁNKY, BUDEME TĚŠIT NA ZAČÍNAJÍCÍ KROUŽKY / angličtina, aerobic, sportovní hry, keramika a český jazyk – kroužek určený předškolním dětem , které jsou jiné národnosti než české/ A DOKONCE NA NÁS ČEKAJÍ I DVĚ DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ. SAMOZŘEJMĚ NEZAPOMENEME ANI NA OSLAVY NAROZENIN NAŠICH KAMARÁDŮ A NA SPOUSTU LEGRACE.

DORTÍKY, SVÍČKY A VELKÁ OSLAVA

Všichni se moc těší, až si s kamarády svůj velký den oslaví. Maminky přinesou dortík nebo nějakou dobrotu a naše pusinky už se těší, až se upatlají od sladké šlehačky, výborné čokoládky nebo šťavnatého ovoce. Společně si zazpíváme písničku, popřejeme zdravíčko a štěstí a už se baští.

Tohle je ta  fofr holka, po klukách už dávno kouká, ráda nosí šatičky, ve tváři má dolíčky.

Já se mám, já se mám, nejsem dneska vůbec sám, jsou tu kluci, jsou tu holky, doma si dám sladké vdolky.

Rok přeskočil jako voda a není to žádná škoda, stal se ze mě šikula, nejsem žádný bambula!

Dnes mám vážně velký den, slavit budu, pojďte sem, budeme se spolu smát, pak si budem ještě hrát.

Zlatovlasá princeznička, červenají se jí líčka, nejradši má kytičky, na šatech má mašličky.

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ O CHYTRÉ PRINCEZNĚ

Do naší školky zavítalo poprvé v tomto školním roce divadélko s pohádkou O chytré princezně. Pro malé neposedy to bylo poprvé, co se setkali s opravdovými herci a s atmosférou, která je v divadélku. Pohádka byla veselá a všem se moc líbila.